Pagrindinis puslapis Spausdinti LT | EN
Naujienos
Veislė
Button_paw Ar jums tinka?
Button_paw Istorija
Button_paw Tipiškas Zenenhundas
Button_paw Standartas
Mūsų šunys
Button_paw ULTRA UNIQUE from Balihara ranch
Button_paw BESTAS Sedula
Button_paw VEGA Sedula
Button_paw TARDO nuo Sedulos
Šuniukai
Button_paw Vada M
Button_paw Vada B
Button_paw Vada V
Button_paw Vada T

Šuns "maldelė"

Mano gyvenimas trunka dešimt - penkiolika metų. Kiekvienas išsiskyrimas su tavimi  man - kančia. Pamąstyk apie tai prieš įsigydamas mane.

Duok man laiko, kad suprasčiau, ko iš manęs reikalauji.

Puoselėk savyje pasitikėjimą manimi - aš tuo pasitikėjimu gyvenu...

Niekada nepyk ant manęs ilgai ir niekada nebausk manęs uždarydamas. Tu turi savo darbą, savo draugus, laisvalaikį. Aš turiu tik Tave...

Kuo daugiau kalbėk su manim. Aš nesuprantu tavo žodžių, bet jaučiu balsą, kuriuo į mane kreipiesi.

Žinok, kad niekada nepamirštu, kaip su manimi elgiamasi...

Prieš pakeldamas ranką prieš mane, pamąstyk - juk savo iltimis aš lengvai galiu sutrupinti tavo ranką, bet niekada tuo nepasinaudosiu.

Prieš supykdamas ant manęs dėl mano nenoro, užsispyrimo ar tingumo, pasvarstyk, gal man negera dėl blogo maisto, gal per ilgai buvau saulėje arba gal mano sąnariai ar širdis jau per silpni ir pavargę.

Pasirūpink manim, kai pasensiu - juk ateis diena, kai ir tu būsi senas.

Būk su manim kiekvieną man sunkią valandą ir niekada neištark " Aš negaliu į tai žiūrėti" arba "Tegul tai įvyksta man nesant" - su Tavimi man visada lengviau...

IN MEMORIAM

Ryzenšnauceris MAURAS buvo su mumis nuo 1990 iki 2000...
Ištikimiausias draugas, sargas, gynėjas ir šeimos narys.

Pamestinukė mitelšnaucerė TITA, suradusi prieglobstį mūsų namuose...Buvo ypač mylima senelio...

Didysis šveicarų zenenhundas AMICA v.d. Samaika.  Gražuolė AMICA atskrido pas mus iš Belgijos 2001m. Deja, dėl rimtų sveikatos problemų pragyveno tik 2,5 metų...

Didysis šveicarų zenenhundas QUENTIN from Balihara ranch. Pirmasis "swisiukas" Lietuvoje, jo grožis ir temperamentas užkariavo ne vieno širdį... Ištikimas draugas, puikus savo veislės atstovas, tarptautinis čempionas, multičempionas, 2003 m pasaulinės parodos Dortmunde vicenugalėtojas. Gyveno su mumis nuo 2001 iki 2011 metų. Ilgimės tavęs mūsų puikusis Quentin.Didysis šveicarų zenenhundas QUAIA von Augusta Raurica/ADRIJA. Gražuolė Adrija atkeliavo iš Slovėnijos. Rami, draugiška ir sargi Adrija gyveno su mumis nuo 2007 iki 2011 metų. Iškeliavo į amžinosios medžioklės plotus dėl rimtų sveikatos problemų.
 

Labradoro retriveris Muson Gaivenė/MUSONAS – mūsų puikusis Labradoro retriveris, optimizmo ir geros nuotaikos pavyzdys. Retriverių klubo nugalėtojas, paklusnumo varžybų prizininkas, mylintis ir mylimas su mumis gyveno nuo 2000 iki 2015 metų.

Didysis šveicarų zenenhundas Ultra Unique from Balihara ranch/UNA – pirmoji “swisiukė” mama Pabaltijo šalyse, 13 nuostabių šuniukų mama. Tvirtai sudėta, mėgstanti paloti, tačiau neįkyri ir rami, augo nereikalaudama išskirtinio dėmesio ir…. Išėjo tyliai ir ramiai. Puikioji Una gyveno su mumis nuo 2003 iki 2016 metų.

Didysis šveicarų zenenhundas Bestas Sedula/BESTAS – didysis mūsų “šnekorius”, lepūnėlis ir pavyduolis, nes buvo vienas vadoje. Šuo, kuris besąlygiškai mylėjo visus žmones ir dalino jiems savo geras emocijas. Gyveno su mumis nuo 2007 iki 2016 metų.